MENU

Originální vánoční dárky na poslední chvíli

10. 12. 2021
radost z vánočních dárků

Nedaří se vám vymyslet pro své nebližší dárky, které by je potěšili? Nemáte čas vybírat z přemíry nabídky vánočních dárků na internetu? Máme pro vás tipy na dárky, které můžete pořídit klidně i ráno na Štědrý den. Výhodou zážitkových dárků je nejen jejich flexibilní pořízení, ale také dvojnásobná radost. Nejdřív radost pod stromečkem, podruhé, když si obdarovaný bude dárek užívat. Vždyť na co člověk nejčastěji vzpomíná? Na příjemné zážitky, které zažil.

Jaké jsou další bonusy darování zážitku?

  • 30 dní zdarma na vrácení poukazu, pokud byste se náhodou netrefili do vkusu
  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Výběr z několika druhů netradičního i tradičního dárkového balení.
  • Různé cenové relace 150 Kč -16000 Kč

Pro nerozhodné je na webu Adrop.cz připraven vánoční dárkový průvodce. Stačí zadat pro koho dárek hledáte, zvolit jeho záliby, výše rozpočtu na dárek a aplikace vám vygeneruje tipy na dárky, které by mohli být ty pravé ořechové.

Vánoční dárky pro muže

Na poslední chvíli můžete dárky pro muže vybírat z několika kategorií. Mezi nejoblíbenější patří adrenalinové zážitky. Muži si mohou vyzkoušet, jak se cítí kosmonaut ve vesmíru, kde není gravitaci ve větrném tunelu. Jiné potěší seskok padákem nebo třeba jízda nejrychlejší Teslou S PLAID nebo ve formuli.  Milovník letadel bude paf, když mu dopřejete zážitkový let stíhačkou.  Pro klidnější povahy může být ideální kurz tance, degustační nebo wellness pobyty.

Dárků, na které muži nikdy nezapomenout, jsou mraky.  Vybírejte s ohledem na věk i záliby a nemůžete udělat chybu. Dopřejte partnerovi, dědovi nebo synovi nezapomenutelné chvíle.

Vánoční dárky na poslední chvíli pro děti

I děti ocení zážitky. Ať už jsou velké nebo malé. Malým pomocníkům v kuchyni, kteří rádi vaří pořiďte kurz vaření pro děti, ve kterém se naučí se připravovat japonskou specialitu sushi. Kurzy jsou rozdělené do dvou věkových kategorií 6-10 let a 10-14 let.  Rádi děti pečou? Dopřejte jim cukrářský kurz výroby cupcakes. Malí i velcí cukráři si vyzkouší celý proces výroby od přípravy těsta přes míchání krémů až po závěrečné zdobení.

Pro milovníky sci-fi je určená úniková hra Star wars, která je určena pro děti od 10 let a zúčastnit se ji mohou i děti s handicapem, není fyzicky náročná. Únikových her pro děti je v nabídce více, stačí si jen vybrat.

Jakým dárkem na poslední chvíli potěšit ženy?

Opět platí pravidlo, že i zážitek je dobré vybírat s ohledem na záliby a náturu dané ženy ať už je to dcera, babička, tchýně nebo třeba nejlepší kamarádka. U adrenalinových zážitků můžete vybírat ze široké škály, ať už je to vyhlídkový let balonem, akrobatický let letadlem nebo rychlá jízda na závodním okruhu. Pro méně odvážné jsou k dispozici třeba kurzy vaření, nejrůznější degustace nebo zážitkové či wellness pobyty u nás i v zahraničí. Na relaxaci slouží tradiční i netradiční druhy masáží jako jsou tantrické nebo thajské.

Pro bojácné řidičky může být motivující škola bezpečné jízdy, zamilované potěší dárek od partnera ve formě poukazu na romanitkcé ubytování jako je např. ubytování v tree house s vlastní saunou nebo zájezd do vinného sklepa a termálních lázní.

A pokud nechcete riskovat, objednejte univerzální dárkový poukaz a dotyčný si vybere zážitek podle svého gusta. Poukazy jsou v částkách od 500 Kč do 5 000 Kč.


Podobné články

Jak pečovat o trávník na jaře?
Nevycházíte z penězi? Požádejte si o příspěvek na bydlení
8 pádných důvodů, proč se nerozvádět

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: cookies in /www/doc/www.sendire.cz/www/fewoapufoiu/themes/sendire/functions.php on line 101

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.