fbpx
MENU

Bankovní účet s bonusem. Kde si založíte účet zdarma online?

výběr z bankomatu zdarma

Založení účtu z pohodlí domova už není utopie. Nový bankovní účet si můžete založit odkudkoliv zdarma online. Některé bankovní domy lákají navíc nové klienty na bonus v podobě finančních odměn nebo výběrů ze všech bankomatů zdarma.  Pokud hledáte, které bance svěříte své finance, kde je nyní nejvýhodnější otevřít si účet, podívejte se na stručný přehled.  

Bankovní účet s bonusem až 2000 Kč

mBank nabízí založení účtu zdarma online přes web nebo v mobilní aplikaci.  Možné však je také využít služeb kurýra. Žádost vyplníte online s smlouvu vám banka přiveze.

Zdarma je také vedení účtu, příchozí a odchozí platby v rámci ČR a SEPA platby v EUR. K účtu dostanete debetní kartu s výhodnými směnnými kurzy při platbě v zahraničí. Pokud si vyberete více než 1500 Kč, budete mít výběr ze všech bankomatů v ČR i ve světě také zcela zdarma.

V období od 1.3. do 30.4. 2023 můžete za nově založený účet a jeho používání dostat odměnu až 2000 Kč. Bonus od mBanky dostanete na účet do 31. května. Podmínkou je, že budete platit z účtu mobilem nebo chytrými hodinkami. Chcete si svůj rozpočet vylepšit o 2000 Kč? Chcete bankovní účet s bonusem?  Pořiďte si účet u mBank rovnou teď.

O bonus byste přišli, kdybyste platili u sázkových společností nebo firem poskytujících finanční služby, jako třeba Revolut.

Banka s nejvíce pobočkami

Bankou s nejvíce pobočkami je Česká spořitelna, takže si pro nový účet můžete pohodlně dojít na nejbližší pobočku nebo si účet založit online.  Vedení účtu, včetně odchozích a příchozích plateb v rámci ČR je zdarma. K výběru hotovosti si můžete vybrat z široké sítě bankomatů. Za použití bankomatů však nezaplatíte jen pokud budou od České spořitelny nebo Erste Bank. K nově založenému účtu získáte debetní a virtuální kartu.

Založení účtu u komerční banky jde také on-line

Komerční banka nabízí rovněž účet zdarma, který si můžete založit online. Výběry zdarma máte nejen z bankomatů KB, ale i sdílených bankomatů ostatních bank, třeba Monety či AirBank. Příchozí platby máte zdarma a k účtu získáte jednu debetní kartu

ČSOB a Poštovní spořitelna má také zřízení online svého účtu zdarma. Vybírat můžete zdarma v bankomatech ČSOB a na poštách. Tento účet nabízí také věrnostní program Svět odměn. Řidiči ocení slevu na pohonné hmoty v síti čerpacích stanic Eurooil.


Autor článku

Klára Zichová

Copywriterka na volné noze, která holduje psaní a knížkám už od útlého věku. Ve volných chvílích píše poezii, toulá se přírodou nebo přemýšlí nad tím, jak dosáhnout nesmrtelnosti.

Podobné články

5 tipů na dárky pro muže, na které nikdy nezapomenou
Originální vánoční dárky na poslední chvíli
Ventilátor ke kamnům se vyplatí každému, kdo topí dřevem

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: cookies in /www/doc/www.sendire.cz/www/fewoapufoiu/themes/sendire/functions.php on line 101

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.