fbpx
MENU

Bankovní účet s bonusem. Kde si založíte účet zdarma online?

výběr z bankomatu zdarma

Založení účtu z pohodlí domova už není utopie. Nový bankovní účet si můžete založit odkudkoliv zdarma online. Některé bankovní domy lákají navíc nové klienty na bonus v podobě finančních odměn nebo výběrů ze všech bankomatů zdarma.  Pokud hledáte, které bance svěříte své finance, kde je nyní nejvýhodnější otevřít si účet, podívejte se na stručný přehled.  

Bankovní účet s bonusem až 2000 Kč

mBank nabízí založení účtu zdarma online přes web nebo v mobilní aplikaci.  Možné však je také využít služeb kurýra. Žádost vyplníte online s smlouvu vám banka přiveze.

Zdarma je také vedení účtu, příchozí a odchozí platby v rámci ČR a SEPA platby v EUR. K účtu dostanete debetní kartu s výhodnými směnnými kurzy při platbě v zahraničí. Pokud si vyberete více než 1500 Kč, budete mít výběr ze všech bankomatů v ČR i ve světě také zcela zdarma.

V období od 1.3. do 30.4. 2023 můžete za nově založený účet a jeho používání dostat odměnu až 2000 Kč. Bonus od mBanky dostanete na účet do 31. května. Podmínkou je, že budete platit z účtu mobilem nebo chytrými hodinkami. Chcete si svůj rozpočet vylepšit o 2000 Kč? Chcete bankovní účet s bonusem?  Pořiďte si účet u mBank rovnou teď.

O bonus byste přišli, kdybyste platili u sázkových společností nebo firem poskytujících finanční služby, jako třeba Revolut.

Banka s nejvíce pobočkami

Bankou s nejvíce pobočkami je Česká spořitelna, takže si pro nový účet můžete pohodlně dojít na nejbližší pobočku nebo si účet založit online.  Vedení účtu, včetně odchozích a příchozích plateb v rámci ČR je zdarma. K výběru hotovosti si můžete vybrat z široké sítě bankomatů. Za použití bankomatů však nezaplatíte jen pokud budou od České spořitelny nebo Erste Bank. K nově založenému účtu získáte debetní a virtuální kartu.

Založení účtu u komerční banky jde také on-line

Komerční banka nabízí rovněž účet zdarma, který si můžete založit online. Výběry zdarma máte nejen z bankomatů KB, ale i sdílených bankomatů ostatních bank, třeba Monety či AirBank. Příchozí platby máte zdarma a k účtu získáte jednu debetní kartu

ČSOB a Poštovní spořitelna má také zřízení online svého účtu zdarma. Vybírat můžete zdarma v bankomatech ČSOB a na poštách. Tento účet nabízí také věrnostní program Svět odměn. Řidiči ocení slevu na pohonné hmoty v síti čerpacích stanic Eurooil.


Autor článku

Klára Zichová

Copywriterka na volné noze, která holduje psaní a knížkám už od útlého věku. Ve volných chvílích píše poezii, toulá se přírodou nebo přemýšlí nad tím, jak dosáhnout nesmrtelnosti.

Podobné články

Jak se oblékat žensky? Prozradí stylistka Michaela Tutko
Jak prát funkční prádlo a oblečení?
5 tipů na netradiční dárky pro muže, na které nikdy nezapomenou

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.