MENU

O Sendire

Sendire je moje bohyně splněných přání. Před několika lety se mi vloudila do snu a od té doby mě provází na každém kroku. Pamatuji si to jako dnes. Bylo to v době, kdy se mi rozpadlo první manželství a já se ocitla ve vzduchoprázdnu. Můj mikrosvět kolem mě se roztříštil na malé kousíčky a já najednou nevěděla, kde je moje místo, kam patřím, kdo jsem, co se mnou bude. Jediné, na čem záleželo, byla naše malá dcera. Sendire se objevila v pravý čas. Nejspíš proto, aby malou dcerku uchránila před bloudící matkou, která si neví rady sama se sebou.

Poprvé se mi zjevila jako dlouhovlasá pihatá rozevlátá žena s pusou od ucha k uchu. Přišla mi říct, že se nemusím bát, že všechno zvládnu. Mluvila o tom, že svůj život si řídí každý sám, že ho budu mít přesně takový, jaký budu chtít. Namluvila mi, že si můžu přát cokoliv a ona mi to splní. Uvěřila jsem jí.

Růžový kolibřík

Od té doby mě začala ve snech navštěvovat v podobě malého růžového kolibříka. Přiletí vždycky, když si vysním nějaké přání. Zjišťuje, jak moc je to moje přání opravdové. Chvilkové poblouznění odfoukne pryč.  To, po čem toužím z celého srdce, mi pošle do cesty. Tak přišel do mého života můj druhý manžel i dvě mladší dcery. Vždycky jsem si přála velkou rodinu a nakonec jsem se jí dočkala. Přála jsem si dům s rozkvetlou zahradou, dostala jsem ho.

Web pro ženy na počest Sendire

Přála jsem si najít časopis, který přečtu jedním dechem. A když jsem takový nenašla, vytvořila jsem si vlastní. Zatím funguje pouze na webu. Ale věřím, že jednou bude i v tištěné podobě. Na počest bohyně splněných přání se jmenuje stejně jako ona – Sendire.

Tak jako mi Sendire ukázala, že je možné žít podle svého, chci i já prostřednictvím článků na webu ženám ukázat, že je možné jít za svými sny.  Žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to.  

Sendire rozšiřuje obzory, inspiruje, podporuje

Zvu vás ke čtení magazínu pro ženy. Přijďte si na stránky Sendire rozšířit obzory. Přijďte si pro inspiraci i podporu. Ponořte se do světa životodárné ženské energie.

Současní vědci už dokázali, že člověk si utváří svou vlastní realitu nastavením mysli a myšlenkami, které se mu honí v hlavě.

Dovolte si snít, dovolte bohyni splněných přání Sendire, ať vaše sny převede do reality. Jediné, co musíte udělat, je věřit, že Sendire pomůže i vám.  Dejte mi vědět, až růžový kolibřík přilétne i k vám.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.