fbpx
MENU

Bezpečnostní batoh místo bodyguarda

4. 12. 2019
kapsář v akci

Děláte si starost, když se vaše dcera zpozdí cestou ze školy? Když se manželka vrací sama z noční směny? Máte strach, když se unavená nad ránem potácíte domů z bujarého večírku? Pro všechny tyto případy vyvinula firma XD Design chytrý bezpečnostní batoh s alarmem a oznámením polohy v případě nouze. 

Údaje z policejních statistik dávají najevo, že se vyplatí každé preventivní opatření. Podle nich bylo jen v říjnu 2019 nahlášeno 609 případů znásilnění a 8 066 kapesních krádeží. Chytrý batoh může být jedním z opatření, která mohou ženě v nesnázích pomoci.

  1. Přehledně uspořádaný vnitřní prostor

Batoh, který vám dnes představím, je spíše praktická kabelka s popruhy.  Pohled dovnitř vás ujistí, že v tomhle batůžku má všechno své místo. Vnitřní část není pytel, do kterého naházíte všechno na jednu hromadu. Naopak, vnitřní členění je uzpůsobeno potřebám žen, které s sebou nosí mraky nejrůznějších věcí. Chytrý úložný prostor pojme 8 l a je rozdělen na několik částí, největší z nich je místo pro tablet do velikosti 9.7′‚, kterým může být třeba iPad od Apple.

bezpečnostní batoh s alarmem má chytý úložný prostor
  • Nedobytná pevnost pro zloděje

Když bude mít žena batoh na zádech, nemůže jí ho nikdo vykrást. Důmyslně schované zipy nedovolí žádnému nenechavci nepozorovaně batoh otevřít.

  • Batoh místo bodyguarda

V případě ohrožení není žena odkázána na cizí pomoc. Aktivně se může bránit. Na ramenních popruzích bezpečnostního batohu jsou dvě chytrá tlačítka. Jedno po stisku spustí hlasitý odstrašující alarm, druhé odešle SOS zprávu s polohou, kde se nachází, až třem lidem, které si majitelka batohu určí.

bezoečnostní batoh s odstrašujícím alarmem
tlačítka bezpečnostního batohu Elle Protective s alarmem

Jak tohle batoh Elle Protective dokáže? Batoh se jednoduše spáruje přes Bluetooth s telefonem. Ovládání zajistí aplikace XD Design SOS.

  • Praktická designová vychytávka pro náročné

Co ženy ještě ocení? Muší váhu. Batoh je ušitý z ultralehkého nepromokavého materiálu s reflexními prvky ve dvou barevných variantách. Váží pouze 537 gramů a jeho rozměry jsou následující: 34.5 × 11.5 × 26 cm.

Bezpečnostní batoh bez poštovného a s možností vrácení

Přemýšlíte, že bezpečnostní batoh pořídíte? Před blížícími se Vánocemi se hodí vědět, že objednané zboží odesílají v e-shopu obratem a neplatíte poštovné. Pokud se s batohem netrefíte do vkusu, můžete ho nenošený a v původní krabici i s cedulkami do poloviny ledna 2020 vrátit.

komerční článek


Podobné články

Lenka Linhartová: Autistického syna zoceluje na cestách
8 nejčastějších rodičovských hříchů
Jak se žije v rodině s autistickými dětmi?

Komentáře k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.