fbpx
MENU

K čemu je dobrá řízená meditace?

9. 12. 2019
meditující žena

Cítete se vyšťavení? Chybí vám radost ze života? Jste neustále nemocní? Zastavte se. Najděte si chvilku jenom pro sebe a meditujte. Blahodárné účinky řízené meditace na sebe nenechají dlouho čekat. Řízená meditace vás může zbavit stresu, zlepší vaše celkové naladění, zbaví dlouho potlačovaného hněvu.

Ke spokojenému životu patří láska

Každý člověk se narodí nahý a nahý odejde. Během svého života, který si sám tvoří svým nastavením (myšlenky a pocity) má jediný cíl – prožít šťastný život. Pod tímto pojmem si každý z nás může představit něco jiného. Máme různé priority. Každopádně abychom byli šťastni, k tomu potřebujeme lásku.

LÁSKA je solí života. 
Abychom ji mohli opravdově procítit, musíme vědět, o jaký pocit se jedná. Potom ji umíme dát i někomu jinému. A tady mluvíme o SEBELÁSCE. Sebeláska není sobeckost. Sebeláska je to, že myslím i na sebe, nejen na ty ostatní. Pokud se mám rád, věřím si, vážím si sebe. S tím úzce souvisí sebedůvěra a sebehodnota. Míra mé vlastní sebehodnoty je klíčem k tomu, abych byl šťastný člověk. 100% SEBELÁSKA= 100% SEBEHODNOTA
Proč je to tak důležité a jak to souvisí s mým fyzickým a psychickým zdravím? Velmi!

Potlačený hněv vás negativně stále ovlivňuje. Meditační nahrávky vám pomůžou hněv rozpustit. Zvednete si svou sebe-hodnotu a vyléčíte svou psychiku, která tolik ovlivňuje zdraví i postoj k životu!

Psychika ovlivňuje naše zdraví

Je dokázáno, že každá naše buňka má určitou vibraci, kterou získává díky energii. Energii získáváme jak z potravy, tak z našeho psychického nastavení. Jedná se o emoce, které nás řídí. Pokud jsme stále negativní – naše buňky vibrují na nižších frekvencích a časem můžeme z toho onemocnět. Proto se říká, že psychika ovlivňuje naše zdraví.
Pokud jsme optimisté, zvládáme životní překážky, máme vyšší vibrace a cítíme se skvěle. Jak toho docílit, když jsem od narození pesimista? Je potřeba zvedat svou sebehodnotu. 


Bolestivé zážitky se ukládají do podvědomí


Každý z nás prožívá určité životní situace a záleží na tom, jak ho ty situace ovlivní. Jak se s tím vším vyrovná. Mnohdy na úrovní Ega – myslíme si, že jsme to zvládli. Bohužel mnohdy jsou velké traumata, křivdy, zrada a mnoho dalších pocitů uloženy hluboko v podvědomí, což ovlivňuje naše fyzické zdraví. Mnoho z nás má kvůli traumatu zablokované čakry, hlavně tu srdeční. A pak tento člověk řeší fyzicky problémy se srdcem, chronické bolesti hrudní páteře a další problémy fyzického těla.

Toto způsobuje potlačený hněv, který je potřeba rozpustit. Jedná se jak o hněv vůči někomu, ale především o hněv svůj vlastní. Proto vznikly meditační nahrávky, které vám pomůžou hněv rozpustit. Tím si zvedáte sebe-hodnotu a léčíte svou psychiku, která tolik ovlivňuje zdraví i postoj k životu!
Z hlediska psychosomatiky souvisí bolesti fyzického těla s nějakou nepříjemnou situací, v některých případech se jedná o událost, která se táhne v rodových liniích. Jediná cesta, jak to změnit, je pracovat na svém vnitřním nastavení. Můžete to zkusit pomocí emoční homeopatie, meditací, řízenou meditací..Cest existuje více.

Ozdravné řízené meditace

Cesta ke změně je dlouhá. Někdo se neobejde bez pomoci blízkého člověka, další se obrátí na psychologa nebo kouče. To, co však může udělat každý je, začlenit do svého života každodenní meditaci. Udělejte si na sebe každý den chvilku pro sebe, ponořte se sami do sebe. Řízená meditace dokáže zázraky.

Co se stane, když řízené meditaci dovolíte na sebe působit?

  • Osvobodíte se od karmických a rodových zátěží
  • Úspěšně zpracujete a přijmete své negativní emoce a vlastnosti
  • Přirozeně budete ve svém životě vytvářet lásku a harmonii
  • Dovolíte si žít v hojnosti

Použité fotografia: Pixabay


Podobné články

Odhalte příčiny insomnie a vyzkoušejte sílu přírodu
Kdy a proč pít kontryhelový čaj
Dentální probiotika a jejich benefity pro zdraví ústní dutiny i imunity

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.