fbpx
MENU

5 tipů na netradiční dárky pro muže, na které nikdy nezapomenou

14. 2. 2024
dárek pro muže

Hledáte nejlepší dárek pro manžela na Valentýna? Chcete dát partnerovi netradiční dárek? Potřebujete tipy na originální vánoční dárky pro muže? Máme pro vás tipy na neotřelé dárky, které jen tak nikdo nepřekoná.

Můžete koupit manželovi nebo partnerovi na narozeniny nový svetr nebo příjemnou vůni, ale nejspíš si za pár let nevzpomene. Když mu však vyberete třeba na Valentýna správný zážitkový dárek, věřte, že se mu zaryje do paměti. Zůstanou v něm prožitky, které si v životě mockrát připomene.  Tyhle dárky můžete brát také jako tipy na dobrodružné rande, které nejspíš žádné jiné rande nepřekoná. A kdyby vám náhodou vztah nevyšel, už nadosmrti budete ta, která mu dopřála jedny z nejhezčích momentů v životě.

Jak si z nabídky zážitkových dárků vybrat?

Aby byla radost obdarovaného veliká, vybírejte vždy s ohledem na něj. Pokud člověka dobře neznáte, snadno sáhnete vedle. Nevybírejte podle toho, co si myslíte, že by se mu asi mohlo líbit. Potřebujete vědět, že dárek nebude propadák, ale něco, z čeho bude mít partner radost.

1.     Adrenalinové dárky

Cítí se váš muž nejlépe, když překonává sám sebe? Rád se vrhá po hlavě do nových dobrodružstvích? Mrkněte se po zážitcích, které nabízejí zábavu i přiměřenou dávku stresu. Ať už je to projížďka ve formuli 1 nebo let v letadle, vzrušení bude obrovské.

Překonat rychlost zvuku a proletět se stíhačkou? To je sen mnoha kluků. Tímhle dárkem odrovnáte každého fanouška letadel. Teda jen ty zdravé a ty, kteří měří do 195 cm a váží do 105 kg. Bohužel však patří k těm nejdražším zážitkům. Je to pochopitelné Váš milý se bude prohánět vzduchem rychlostí 750 km/h a zažije na vlastní kůži přetížení 5G. Koupíte mu zážitkový let stíhačkou?

2.     Romantika ve dvou ve vzduchu

Pokud patříte mezi ně i vy, pořiďte partnerovi tandemový seskok padákem. Bude to nezapomenutelný zážitek. Společně půjdete vstříc do neznáma. Vkročíte do vzduchoprázdna, poletíte volným pádem, abyste nakonec bezpečně přistáli na rodné hroudě. Představte si tu obrovskou úlevu, štěstí i moře lásky, až to budete mít za sebou. Z podobného soudku je také paragliding pro dva. Pobyt vysoko nad zemí si nejlépe vychutnáte se svou druhou polovičkou.

Zážitek jako dárek
(obrázek Image by JackieLou DL from Pixabay)

3.     Dárky pro labužníky

Miluje partner dobré jídlo a pití?  Užívá si každé jídlo a dokáže o něm hodiny básnit? Chtěl by ochutnat kvalitní vína, rumy nebo whisky? Překvapte ho dárkovým poukazem na degustační menu, které se skládá z několika chodů. Tímto dárkem zabijete dvě mouchy jednou ranou. Muž bude obdarován a vy si pochutnáte na dobrém jídle a pití s ním.  Po zkušenostech s pandemií je nově do nabídky netradičních dárků zařazeno i domácí on-line ochutnávání, kdy si vše vychutnáte v pohodlí domova.  Takže když už víte, jestli spolu půjdete do společnosti nebo dáte přednost intimní atmosféře u vás doma, stačí si vybrat z bohaté nabídky.

4.     Dárky pro ty, co si chtějí vyzkoušet všechno na vlastní kůži

Vzpomeňte si na to, čím jste chtěla být jako malá. Možná kadeřníci, možná doktorkou. A stejně jako holky, i kluci měli sny o tom, co budou dělat, až vyrostou.  Dopřejte jim, aby si alespoň na jeden den změnili povolání a vyzkoušeli jaké to je být třeba v kůži barmana, sládka, herce nebo včelaře. Co obnáší práce bagristy, pilota nebo farmáře.

5.     Útěk od každodennosti

Nikde si člověk neodpočine více než v příjemném hotelu či penzionu, kde se o něj bude personál dobře starat.  Ideální dárek pro ty, kteří se chtějí nechat opečovávat a relaxovat se svým milým.  Když už takový dárek, vyberte si ty, které nabízejí pobyt s wellness. Společné dovádění ve vířivce, romantický večeře s partnerem při svíčkách, dlouhé procházky v přírodě utuží váš vzájemný vztah.

Pokud máte partnera, který dává přednost netradičnímu ubytování, potěšte ho třeba pobytem na plachetnici nebo ubytování v korunách stromů.

Použitý obrázek Depositphotos.com


Podobné články

Jak se oblékat žensky? Prozradí stylistka Michaela Tutko
Jak prát funkční prádlo a oblečení?
Jak pečovat o trávník na jaře? Údržba krok za krokem

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.