fbpx
MENU

Udělejte z milovníka vína zkušeného someliéra

25. 5. 2021
kurz o víně

Tip na zážitkový dárek pro muže

Jak muž okouzlí svou vyvolenou? Své kamarády a známé? Vědomostmi o víně. Udělejte z milovníka lahodného moku zkušeného someliéra. Pošlete ho na vinařský kurz. Naučí se, jak probíhá správná degustace vína i jak rozpozná kvalitní víno od krabicového. Oslní znalostmi o nejznámějších odrůdách. Zkrátka, získá praktické dovednosti pro život.

Vědomosti díky zážitku

Jen to nebude nuda jako ve škole. Na stolech bude naservírované občerstvení z lahůdek studené kuchyně. A místo školní lavice, stráví obdarovaný čtyři hodiny ve vinném sklepě v uvolněné a přátelské atmosféře. Co si z kurzu odnese? Kromě nových znalostí, které mu nikdo nevezme, vyzkouší, jak se rozplývá na jazyku 10 špičkových vín.

Vybrat si můžete ze tří variant podle vinařských zkušeností obdarovaného. Nabídka vinařských kurzů uspokojí začátečníky i pokročilejší znalce vína. Darujete kurz s ochutnávkou moravských vín, evropských nebo vín z Nového světa? Jak je libo.

Vinařský kurz s ochutnávkou vína je čtyřhodinový kurz o lahodném moku, který probíhá ve stylovém prostředí vinného sklepa. Neopakovatelná atmosféra místa způsobí přepnutí do relaxačního módu. Z laiků se stanou odborníci na pití vína.

V kurzu se obdarovaný dozví:

  • jak správně degustovat vína
  • jak se víno vyrábí
  • jaké jsou nemoci a vady vína
  • jaké zákony se vztahují na pěstování a výrobu vína u nás a v zahraničí
  • jaká je charakteristika nejznámějších odrůd vín v České republice

Degustace moravských vín z pohodlí domova

Chcete si víno vychutnat z pohodlí domova? Udělejte si malou soukromou ochutnávku vín jen se svým partnerem. Jak to probíhá? Po objednání on-line zážitku Domácí degustace moravských vín vám kurýr na zvolenou adresu v domluveném termínu doručí bednu 6 vybraných lahví vína – 3 bílá, 1 růžové, 1 červené a jedno speciální sladké víno.

Součástí balíčku je video s vinařem, který vám k ochutnávání vína bude vyprávět zajímavosti o víně. Na dálku vás naučí, jak se správně degustuje a hodnotí víno.

Vyhýbá se váš partner alkoholu? I tak mu můžete udělat radost zážitkovým dárkem.


Podobné články

Jak se oblékat žensky? Prozradí stylistka Michaela Tutko
Jak prát funkční prádlo a oblečení?
5 tipů na netradiční dárky pro muže, na které nikdy nezapomenou

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.