fbpx
MENU

Zvyšte si po rodičovské sebevědomí a hodnotu na trhu práce

15. 8. 2023

Poradíme vám, jak si můžete usnadnit návrat do práce po mateřské dovolené.

návrat do práce z mateřské

Po rodičovské dovolené se mnoho žen vrací na trh práce s cílem rozvíjet svou kariéru a plně využít své dovednosti a znalosti. Avšak často se mohou setkat s výzvami, které přináší nová pracovní prostředí a požadavky. Společnost 1. VOX a. s. chápe, jak důležité je mít sebevědomí a kvalifikace potřebné k úspěchu v profesním životě. Proto společnost nabízí širokou škálu soft skills kurzů, které vám pomohou získat a rozvinout klíčové měkké dovednosti, které jsou nezbytné pro dosažení úspěchu.

Komunikace je základem pro efektivní fungování v pracovním prostředí, a proto zde najdete kurzy zaměřené na zvýšení sebevědomí nebo komunikačních dovedností. Naučíte se efektivně vyjadřovat své myšlenky, aktivně naslouchat a vyjádřit své názory s jistotou. Díky tomu budete úspěšně komunikovat nejen s kolegy, nadřízenými a klienty, což vám umožní vytvořit si pevnou pozici v pracovním prostředí.

Získáte větší sebevědomí

Dalším důležitým prvkem je umění vyjednávání a asertivity. Kurzy a semináře vás provedou technikami efektivního vyjednávání, abyste dokázaly dosáhnout svých cílů a uzavírat výhodné obchody. Zároveň se naučíte být asertivní, což je klíčový prvek pro vyjádření vlastních potřeb a hranic bez narušení vztahů s ostatními.

Ve světě moderního pracovního života je stres nevyhnutelným společníkem. Proto jsou v nabídce i kurzy zaměřené na zvládání stresu, které vám pomohou najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Naučíte se techniky relaxace, strategie pro zvládání náročných situací a budování odolnosti vůči stresu.

Velkou součástí nástupu do nového zaměstnání je nastavení work-life balance. Proto se zaměřte na rozvoj osobních dovedností, které vám pomohou nalézt harmonii mezi profesním a osobním životem. Kurzy zaměřené na plánování, prioritizaci a efektivní využívání času vám umožní dosáhnout rovnováhy mezi prací, rodinou a volným časem.

Zvýšíte si svou cenu na trhu práce

máma s dítětem
jak se vrátit po mateřské do práce

Společnost 1. VOX a.s. se specializuje na poskytování vzdělávání a školení ve všech těchto oblastech. Kurzy jsou navrženy tak, aby podpořily rozvoj vašich měkkých dovedností a pomohly vám získat potřebné sebevědomí a hodnotu na trhu práce. Právě schopnost propojit teoretické znalosti s praktickými dovednostmi vám umožní okamžitě uplatnit získané znalosti ve svém pracovním životě.

Zvyšte si sebevědomí a hodnotu na trhu práce díky soft skills kurzům a staňte se silnou a sebevědomou profesionálkou, která ovládá klíčové dovednosti potřebné pro úspěch ve vašem oboru. Navštivte webovou stránku www.vox.cz a zjistěte, jak můžete dosáhnout cílů v profesním životě.

Ilustrační obrázky: Zdroj www.pixabay.com


Podobné články

Odhalte příčiny insomnie a vyzkoušejte sílu přírodu
Kdy a proč pít kontryhelový čaj
Dentální probiotika a jejich benefity pro zdraví ústní dutiny i imunity

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.