fbpx
MENU

Motivační citáty 5 úspěšných žen, které vás nakopnou

Motivační citáty úspěšných žen

Milé ženy, máte občas pocit, že je všechno na draka? Ať uděláte, co uděláte, vždycky je to špatně? To jsou normální pocity, které někdy napadnou každou z nás. Nenechte si špatnou náladou zkazit den. Inspirujte se myšlenkami úspěšných žen, které vám vlijí do žil příliv energie. Motivační citáty vám mohou změnit život. Všechno začíná a končí ve vaší hlavě. Jste to vy, kdo drží otěže svého života. Motivační citáty pro ženy mi v tomhle dají za pravdu.

Vystupte z davu

„Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní.“

Coco Chanel

Všimněte si, většina úspěšných se od ostatních liší. Nehledejte za tím žádné převratné objevy. Někdy stačí, když svou práci děláte poctivě. I to vás může odlišovat od konkurence.

Změňte myšlení

„Potřebovala jsem si uvědomit, že dokud nezměním své myšlení, nezmění se ani můj život. Že dokud se nerozhodnu, budu odepsaná.“

Dani Johnson


Přesvědčila jsem se mockrát o tom, že tahle věta platí. Ke spokojenému životu či úspěchu vás nepřivedou neustálé pochybnosti a katastrofické scénáře. Váš život se bude odvíjet podle scénáře, který jste si samy vytvořily ve svých hlavách. Je vědecky dokázáno, že realitu tvoří naše vlastní myšlenky. Tento motivační citát by se měl tesat do kamene.

Přeprogramujte se

„Žádný pesimista nikdy neobjevil tajemství hvězd, neplavil se do neznámých zemí, ani neobjevil nové obzory lidské duše.“

Helen Keller

Pesimista raději nevykoukne ze své ulity. Všude na něj číhá nebezpečí. Vše je zbytečné, nic nemá smysl. Takže milé dámy, jestli chcete být spokojené, začněte pracovat se svými černými myšlenkami. Mozek se dá „přeprogramovat“. Žijeme jen jednou, radujte se ze života. Neumíte to? Naučte se to. Třeba s pomocí emočních rovnic. Jedná se o ověřenou metodu, která funguje. Před třemi lety mi práce na sobě s emočními rovnicemi zachránila život.

Věřte svým snům

„Budoucnost patří těm, kdo věří svým krásným snům.“

Eleanor Roosevelt

Jsou to sny a naše touhy, které nás vedou stále dopředu. Bez nich by zmizelo neovladatelné pnutí i radost z objevování. Kdo nemá sny, nežije, ale přežívá. Těšit se na to, co bude, co zažiju a dokážu, je hnacím motorem, který nás vede v životě dál a dál.

Překonejte strach

„Co byste dělali, kdybyste neměli strach?“

Sheryl Sandberg

Někdy raději jen sníme, než bychom své sny realizovaly. Strach nás ochromí. Nevěříme, že by naše plány vyšly. Zdají se nám moc odvážné. Jako by nám nepříslušely. Tolik toužíte protancovat noc, ale nikdy nepůjdete na ples. Proč? V hlavě se přehrává katastrofický film, ve kterém šlapete tanečníkovi na nohy, nechytáte rytmus, stojíte opuštěná uprostřed tančících párů…

Až zase kvůli strachu budete chtít couvat, vykročte mu naproti. Nejhorší je udělat první krok. Dokažte sobě i ostatním, že překonáním strachu jste pro sebe udělaly tu nejlepší věc na světě.

Dovolte si chtít to, po čem toužíte. Máte na to právo. Jakmile budete mít svolení od sebe samé, cestu k uskutečnění snu máte otevřenou. Ve svých myšlenkách jste volné, nenechte se svazovat tím, co je a co není možné. Prožijte si pocit, že můžete všechno na světě. Jak se cítíte?

  • Na závěr si ještě jednou odpovězte na otázku: Co byste dělaly, kdybyste neměly strach?

P.S: Strach se dá překonat. Přečtěte si, jak překonat strach z podnikání.


Autor článku

Jarmila Zechová Syptáková Sendire.cz

Jarmila Zechová Syptáková

Můj život je takový, jaký jsem si vysnila. Obklopena velkou rodinou dělám to, co mě baví.  Založila jsem magazín pro ženy Sendire. Starám se o komunitu žen na volné noze.  Jako copywriterka využívám při psaní marketingových textů znalosti z on-line marketingu. Píšu příspěvky na blogy malých živnostníků i velkých firem, vytvářím PR zprávy, textuju weby. Mám za sebou 20 let v knihovně. V on-line světě i v knihovně se hodně pracuje s klíčovými slovy, která mají společný cíl. Dovést čtenáře k relevantním informacím.

Miluji společné chvíle s rodinou, cestování, lahodná sladká vína i objevování sebe sama.

Podobné články

Odhalte příčiny insomnie a vyzkoušejte sílu přírodu
Kdy a proč pít kontryhelový čaj
Dentální probiotika a jejich benefity pro zdraví ústní dutiny i imunity

Komentáře k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.